Dziś jest: 26 Listopad 2020
Imieniny obchodzą:
Konrad, Leonard, Sylwester

   

JURA ROCK FESTIWAL 2010

JURA ROCK FESTIWAL 2010Na początku kwietnia 2010 roku odbyła się pierwsza edycja przeglądu Jura Rock Festiwal, w ramach którego odbyły się warsztaty wokalne, koncerty zaproszonych gwiazd oraz przesłuchania konkursowe.

 

Jura Rock Festiwal to wydarzenie rockowe, organizowane od kilku lat w sercu przepięknej krainy, jaką jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Co roku na profesjonalnie scenie w Łazach prezentuje się kilkanaście formacji muzycznych wyłonionych z zespołów, które nadesłały swoje nagrania demo.

Selekcji dokonuje komisja artystyczna powołana przez organizatorów.  W koncercie finałowym wszystkie występy ocenia profesjonalne jury, w skład którego wchodzą dziennikarze muzyczni oraz przedstawiciele organizatora. Po części konkursowej, na zakończenie festiwalu, prezentują się gwiazdy festiwalu.

Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Łazach. Gwiazdą imprezy były zespoły: Blue Sounds, Patsy Gamble Band, Stupify oraz Sztywny Pal Azji.

Jura Rock Festiwal 2010” został dofinansowany w ramach dwóch różnych konkursów. Projekt ten otrzymał dofinansowanie w ramach otwartego konkursu ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego a także w ramach działania „ Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju – Małe projekty”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 

 

                                                                      

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl