Dziś jest: 26 Październik 2020
Imieniny obchodzą:
Iwony, Sabiny, Wincentego

   

Zakup wyposażenia do sali widowiskowej gwarancją rozwoju i efektywnej działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach

tablicamokwyposazenieMiejski Ośrodek Kultury w Łazach zrealizował zadanie „Zakup wyposażenia do sali widowiskowej gwarancją rozwoju i efektywnej działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach”. Na zadanie łazowska instytucja kultury pozyskała 80.000 tyś zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

To drugi projekt realizowany ze środków ministerialnych. Dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wsparciu Gminy Łazy udało się przeprowadzić szereg prac mających na celu podniesienie jakości i standardu, zmniejszenie kosztów użytkowania i stworzenie godnych warunków do rozwijania działalaności kulturalnej – informuje Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach.

 

W ubiegłym roku dzieki wspariu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyremontowano salę widowiskową wraz ze sceną, balkonem oraz całym zapleczem. W tym roku doposażono scenę w kurtyny, kulisy, kotary, paludamenty i podesty, zakupiono profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, urządzenia służące do wizualizacji scenicznych, sprzęt studyjny oraz zamontowano fotele kinowe na balkonie oraz zakupiono dodatkowe krzesła – dodaje Karol Hadrych, koordynator projektu.

 

Koszt całej tegorocznej inwestycji wynosi 180 000 tyś zł. Gmina Łazy przekazała środki finansowe w wysokości 100 000 tys. zł, 80 000 tyś zł to środki pozyskane z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl