Dziś jest: 27 Czerwiec 2019
Imieniny obchodzą:
Cyryl, Maryla, Władysław

   

Mikołaj przywiózł wór prezentów

64m6 grudnia do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach przybył Święty Mikołaj. Liczna grupa dzieci przybyła na spotkanie z wyjątkowym gościem, który przywiózł ze sobą mnóstwo prezentów. Grudzień to czas niespodzianek i upominków, którym towarzyszy zapach pierników. To jeden z tych miesięcy w ciągu roku, które dzieci lubią najbardziej. Oprócz świątecznych przygotowań, które wprawiają wszystkich w radosny, rodzinny klimat najmłodszych odwiedza Święty Mikołaj. Gość z workiem wypełnionym po brzegi prezentami przybywa z dalekiej Laponii, aby obdarować grzeczne dzieci upominkami.

 

W tym roku Mikołaj odwiedził również Miejski Ośrodek Kultury w Łazach, w którym na przybysza w czerwonym płaszczu i z siwą brodą oczekiwał tłum zniecierpliwionych dzieci. Roześmiane maluchy zajęły miejsca na sali widowiskowej w pełnym napięcia oczekiwaniu.

 

Nadejście Św. Mikołaja poprzedziła „Mikołajkowa niespodzianka” przygotowana przez aktorów teatru Krak-Art z Krakowa. Gdy zabrzęczał znajomy dzwoneczek na sali zapadła magiczna cisza. Na powitanie „Hou, hou, hou…” dzieci odpowiedziały radosnym piskiem, który zwiastował zbliżający się kulminacyjny moment wręczania prezentów. Mikołaj rozdał prezenty, chętnie pozował do zdjęć oraz odpowiedział na wiele pytań najmłodszych.

 

Foto: https://www.moklazy.pl/index.php/galeria/category/236-mikolajki2018

 

Agnieszka Seweryn

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl